ІК-МОНТАЖ | О компании «ИК-Монтаж» ➦ Киев и Украина
О компании «ИК-Монтаж» ➦ Воплощаем в жизнь смелые технические решения и сложные проектные задачи ➦ Киев и Украина ☎ +380 (044) 371 65 34
1259
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1259,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Про компанію

Втілюємо в життя сміливі технічні рішення і складні проектні завдання
Компанія ТОВ «ІК-МОНТАЖ» заснована у 2007 році. Основною діяльністю компанії є монтаж мереж центрального опалення, гарячого та холодного водопостачання, водопровідних з’єднань санітарного та зливового водовідведення.

Інженерно-монтажна компанія ТОВ «ІК-МОНТАЖ» працює в будівельній галузі з 2007 року. Компанія заснована Соколовим Олександром Васильовичем, фахівцем вищої кваліфікації з 30-річним стажем роботи у сфері будівництва інженерних комунікацій.

 

У нашій компанії працює досвідчена команда, що складається з інженерів-будівельників, слюсарів-сантехсистем, електрозварників та операторів будівельної техніки. В активі компанії власний парк спецтехніки, а також великий спектр спеціалізованого обладнання, завдяки якому ми можемо виконувати роботи навіть в найскладніших умовах.

З самого початку діяльності компанії ми спеціалізуємося на комплексному будівництві, монтажі, обслуговуванні інженерних мереж будівель та споруд. Більшість виконаних проектів нашою компанією – це об’єкти житлово-комунального та громадського призначення (охорона здоров’я, освіта, державне управління).

 

Також до області нашої діяльності входить будівельне водозниження та благоустрій територій. Завдяки застосуванню сучасних технологій та горної організації праці досягається висока якість виконуваних робіт.

Переваги роботи з нами

Точність виконання робіт

Ми чітко дотримуємося всіх досягнутих домовленостей та термінів виконання робіт згідно договору.

Порядність і професіоналізм

Прозорість та чесність є головними цінностями нашої компанії.

Інженерний супровід об'єкта

Всі будівельні процеси супроводжуються досвідченими інженерами.

Гарантія на виконані роботи

Висока якість нашої роботи визначає компетентність та увага до найдрібніших деталей.

У даний час ми можемо пишатися реалізацією різних проектів у будівельній галузі.
Запрошуємо до співпраці!
Керуючись професійним і чесним підходом до поставлених завдань нам вдалося завоювати повагу та довіру великих будівельних корпорацій, компаній й приватних інвесторів, з якими ми співпрацюємо на протязі багатьох років. Нас радує те, що ми можемо зростати разом з нашими клієнтами. Їх довіра є для нас дуже важливим винагородою.

Нам довіряють