ІК-МОНТАЖ | Послуги інженерно-монтажної компанії «ІК-Монтаж» ➦ Київ і Україна
З 2007 року виконуємо комплексні роботи під ключ з 100% гарантією якості ✔ Інженерні мережі ✔ Будівельне Водозниження ✔ Земляні роботи ☎ +380 (044) 371 65 34
монтажні роботи, послуги будівельної компанії
1269
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1269,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Послуги

З часу свого заснування в 2007 році ТОВ «ІК-МОНТАЖ» допомагає новим будівлям набути сприятливе середовище для життя людей, проводячи внутрішні та зовнішні системи інженерного будівництва – опалення, водопостачання, системи побутового та зливного водовідведення, а також супутні послуги цієї галузі. Тільки так будинок можна назвати затишним і комфортним!

З 2007 року виконуємо комплексні роботи з проведення внутрішніх та зовнішніх інженерних комунікацій під ключ з 100% гарантією якості.

Осушення і відведення грунтових вод на будівельних майданчиках та приватному будівництві — котлованах, траншеях з гарантією якості.

Проводимо весь комплекс робіт з благоустрою територій та паркових зон: земляні роботи, влаштування пішохідних зон, установка МАФ.

Виконуємо монтаж споруд мостових переходів, наземних пішохідних шляхопроводів з металевих та збірно-бетонних конструкцій.