ІК-МОНТАЖ | Монтаж систем отопления ➦ Киев и Украина ➦ Лучшая стоимость
Качественно выполняем монтаж отопления любой сложности ✔ Более 10 лет успешной работы ✔ Гарантия на работы ✔ Лучшая стоимость и цена ➦ Киев и Украина ☎ +380 (044) 371 65 34
1285
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1285,page-child,parent-pageid-1269,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Монтаж систем опалення

Компанія ТОВ «ІК-МОНТАЖ» пропонує виконати монтаж систем опалення в Києві і Україні. Роботи проводяться у всіх видах приміщень – житлових, промислових, адміністративних та громадських. В спектр наших послуг входить проектування і комплексний монтаж опалення під ключ. Ми також пропонуємо виконати окремі види робіт – установку, заміну або демонтаж котлів, бойлерів, радіаторів, розподільних колекторів, насосів.

Тепло в кожному домі — необхідність створення комфорту і затишку!

Монтаж системи опалення будинку, квартири або будь-якого іншого будинку – це основний етап життєзабезпечення і функціонування приміщення. Від того наскільки правильно спроектована і встановлена система, багато в чому буде залежати енергоефективність, економічність і надійність опалення.

 

Для досягнення високого рівня комфорту з мінімальними затратами енергоресурсу, сьогодні успішно експлуатуються різні види опалювальних систем. Це електричні, газові та твердопаливні котли, радіаторні та підлогові системи обігріву. В цілому система опалення являє складний інженерний комплекс всіх необхідних елементів, які пов’язані в єдину функціональну систему, керовану вручну або автоматично.

 

При замовленні установки опалення під ключ, наші інженери складають проект майбутньої системи. При проектуванні проводиться вибір виду, розрахунок і розробка системи з урахуванням нормативної документації та побажань замовника. Головна мета проектних робіт — розробка ефективної та економічної системи, здатної забезпечити обігрів всього об’єму приміщення.

 

Застосування сучасного енергозберігаючого обладнання — це тільки половина успіху на шляху до економічності і ефективності. Не менш важливо точно розрахувати потужність котла, зробити гідравлічний розрахунок системи, правильно розрахувати теплову потужність радіаторів або площа і конфігурацію укладання водяної теплої підлоги, а також безліч інших нюансів.

Наступним етапом стає узгодження попереднього проекту з замовником. При необхідності проводяться коригування та доповнення. Після схвалення проекту виконується прив’язка до місця монтажу, а також розрахунок, підбір та закупівля обладнання.

 

Монтаж обладнання здійснюється нашими висококласними фахівцями з великим досвідом роботи. Після установки і підключення проводиться пусконалагодження, демонстрація та здача праці клієнтові. Замовник отримує офіційну гарантію і може укласти договір на післягарантійне обслуговування.

 

Однією з актуальних послуг, в умовах подорожчання газу, стає заміна старого котла на більш економічний. Замовляючи у нас монтаж котлів опалення в Києві, замовник також отримує безкоштовні консультації по його вибору з урахуванням умов експлуатації і наявного бюджету.

Монтаж системи опалення від компанії
ТОВ «ІК-МОНТАЖ»

Пропонований нами комплексний підхід включає весь спектр робіт від проектування до установки і випробування, що гарантує цілий ряд переваг.

 

Клієнту надається технічне обгрунтування всіх вузлів системи, а також попередня вартість послуги на початковому етапі співпраці.
Забезпечується повна сумісність обладнання.
Чітка організація дозволяє виконати монтаж оперативно.
Замовник отримує гарантії, так як відповідальність за всі етапи роботи лягає на одного підрядника.
Вартість замовлення обходиться значно дешевше, ніж послуги фахівців окремо.

 

Крім того, ми використовуємо обладнання та комплектуючі від провідних виробників, а наш досвід дає можливість зробити оптимальний вибір за ціною та якістю.

Звернувшись в нашу компанію, клієнту будуть представлені кілька варіантів типових проектів з безкоштовною консультацією по вибору обладнання. При цьому ми орієнтуємося не тільки на технічні умови, але й на побажання та бюджет замовника.

 

Остаточна ціна монтажу опалення встановлюється після узгодження проекту з замовником. При цьому орієнтовна вартість озвучується в процесі спільного з клієнтом вибору обладнання. В обов’язковому порядку обговорюються терміни монтажу і зручний для клієнта час.

Наші переваги

ТОЧНІСТЬ ВИКОНАННЯ РОБІТ

Ми чітко дотримуємося всіх досягнутих домовленостей та термінів виконання робіт згідно договору.

ПОРЯДНІСТЬ І ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Прозорість та чесність є головними цінностями нашої компанії.

ІНЖЕНЕРНИЙ СУПРОВІД ОБ'ЄКТА

Всі будівельні процеси супроводжуються досвідченими інженерами.

ГАРАНТІЯ НА ВИКОНАНІ РОБОТИ

Висока якість нашої роботи визначає компетентність та увага до найдрібніших деталей.

Компанія ТОВ «ІК-МОНТАЖ» пропонує оптимальні рішення систем опалення на об’єктах будівництва різного призначення

Для того щоб скористатися нашими послугами і докладніше ознайомитися з їх змістом та цінами необхідно заповнити форму зворотного зв’язку або зв’язатися з нами за телефоном. Співробітники компанії проконсультують з усіх питань, а також запропонують оптимальний в кожному конкретному випадку вид робіт та послуг.