ІК-МОНТАЖ | Монтаж систем вентиляции и кондиционирования воздуха зданий ➦ Киев и Украина
Выполняем устройство систем вентиляции и кондиционирования воздуха жилых и коммерческих зданиях ✔ Качественно ✔ Гарантия на работы ➦ Киев и Украина ☎ +380 (044) 371 65 34
1279
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1279,page-child,parent-pageid-1269,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Монтаж систем вентиляції та кондиціонування

Інженерно-монтажна компанія ТОВ «ІК-МОНТАЖ» виконує влаштування систем вентиляції та кондиціонування повітря в офісних, готельних, ресторанах, медичних закладах, житлових і комерційних будівлях, а також спортивних і промислових об’єктах.

Мікроклімат приміщень – Системи кондиціонування і вентиляції повітря

Належний мікроклімат у приміщенні залежить від ряду факторів, таких як: достатній вміст кисню в повітрі, вміст вуглекислого газу, який не перевищує концентрацію, шкідливу для здоров’я і достатню вологість, а також температуру повітря. Інші фактори, що впливають на мікроклімат, такі як пил, пилок, дим, мікроорганізми, шкідливі пари, отриманих з фарб, покриттів, клеїв і т.д.

 

Основним завданням вентиляції є заміщення забрудненого повітря в приміщенні чистим повітрям. Однак, система кондиціонування впливає на температуру і вологість в повітрі, сприяє добробуту людей. У всіх приміщеннях важлива вентиляція, а особливо важливо в ванних кімнатах (підвищеної вологості) і кухні (спалення газу, що викликає дефіцит кисню і надлишок окису та вуглекислого газу в повітрі).

У всіх приміщеннях важлива вентиляція, а особливо важливо в ванних кімнатах (підвищеної вологості) і кухні (спалення газу, що викликає дефіцит кисню і надлишок окису і вуглекислого газу в повітрі).

 

Види вентиляції:

вентиляція силою тяжіння (інакше природна),
механічна вентиляція (примусова).

 

Можливі також змішані системи (наприклад, вентиляція сили тяжіння періодично підтримується механічною вентиляцією).

 

«Природна» вентиляція є безперервною та забезпечує постійний обмін повітряного потоку в приміщенні. Вентиляція примусового типу дозволяє регулювати систему для адаптації до атмосферних умов і температурному режиму приміщення.

Монтаж систем вентиляції та кондиціонування від ТОВ «ІК-МОНТАЖ» на об’єктах будь-якого призначення в Києві та Україні

Інженерно-монтажна компанія ТОВ «ІК-МОНТАЖ» виконує влаштування систем вентиляції та кондиціонування повітря в офісних, готельних, медичних закладах, житлових і комерційних будівлях, а також спортивних та промислових об’єктах.

 

Незалежно від типології об’єкта, фахівці ТОВ «ІК-МОНТАЖ» прагнуть оптимізувати процес вентиляції і кондиціонування, що дозволяє поліпшити якість та склад повітря для комфортного перебування в приміщенні.

Нужно использовать соответствующую технологию систем кондиционирования и вентиляции, точно подобранную к специфике эксплуатации и типологии здания. Благодаря многолетнему опыту и инженерному составу, ООО «ИК-МОНТАЖ» может предложить нашим клиентам оптимальные решения по монтажу, ремонту и обслуживанию систем вентиляции и кондиционирования.

Наші переваги

ТОЧНІСТЬ ВИКОНАННЯ РОБІТ

Ми чітко дотримуємося всіх досягнутих домовленостей та термінів виконання робіт згідно договору.

ПОРЯДНІСТЬ І ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Прозорість та чесність є головними цінностями нашої компанії.

ІНЖЕНЕРНИЙ СУПРОВІД ОБ'ЄКТА

Всі будівельні процеси супроводжуються досвідченими інженерами.

ГАРАНТІЯ НА ВИКОНАНІ РОБОТИ

Висока якість нашої роботи визначає компетентність та увага до найдрібніших деталей.

Компанія ТОВ «ІК-МОНТАЖ» пропонує оптимальні рішення вентиляції та кондиціонування повітря на об’єктах будівництва різного призначення

Для того щоб скористатися нашими послугами і докладніше ознайомитися з їх змістом та цінами необхідно заповнити форму зворотного зв’язку або зв’язатися з нами за телефоном. Співробітники компанії проконсультують з усіх питань, а також запропонують оптимальний в кожному конкретному випадку вид робіт і послуг.