ІК-МОНТАЖ | Аренда и услуги спецтехники ➦ Киев ➦ Вышгород ➦ Борисполь ➦ Ирпень ➦ Белая Церковь
Услуги спецтехники и аренда в Киеве и Киевской области ✔ Профессиональные операторы ✔ Скорость и надежность работы ✔ Земляные работы ☎ +38 097 349 69 57
1246
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1246,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Оренда спецтехніки

+38 097 349 69 57

Потрібна оренда спецтехніки?
Телефонуйте +38 097 349 69 57

На будівельному майданчику спецтехніка — це тільки інструмент, а основа діяльності будівельних компаній є виробництво. Прокат професійної і перевіреної техніки спрощує роботу та дозволяє зосередитися на бізнесі.
услуги-строительной-техники-в-киеве

У сфері послуг з будівництва, ремонту та благоустрою території сьогодні працює безліч компаній та бригад. При цьому рентабельність технічного оснащення не завжди виправдана придбанням та утриманням спецтехніки, яка застосовується нечасто.

Оренда спецтехніки в Києві стала звичайною практикою для багатьох компаній, що цілком виправдано характером діяльності.

Послуга спецтехніки від ООО «ІК-Монтаж» варта довіри

Притому що плата за зміну роботи орендованої машини з оператором вище ніж власної техніки, виключаються витрати на технічне обслуговування, утримання, транспортування, податок та оплату ставки оператора. Виходячи з розрахунку, вигідна рентабельність досягається при майже щоденної експлуатації будівельної техніки. Якщо такої потреби немає, то спецтехніка в оренду стає оптимальним рішенням.

Компанія ТОВ «ІК-МОНТАЖ» пропонує послуги спецтехніки по Києву та Київській області. Беручи до уваги високий рівень конкуренції, ми прагнемо зробити послугу найбільш зручною та вигідною. Запропонована нами оренда будівельної техніки відрізняється не тільки доступними цінами, а й високим рівнем сервісу, сучасними високопродуктивними машинами і професіоналізмом операторів.

Наші переваги

Швидкість

Швидкість та надійність роботи

Надійність

Досвідчений кадровий склад

Професіоналізм

Висока якість виконуваних послуг

Своєчасна доставка

Своєчасна реалізація послуг

Чому варто вибрати спецтехніку в оренду у нас?

Всі машини і устаткування, що знаходяться в нашому активі, відповідають сучасним технологічним вимогам та характеризуються підвищеними експлуатаційними характеристиками. Своєчасно проходять техогляд та обслуговування.

 

При замовленні доставка на місце виконання робіт проводиться оперативно і своєчасно. Клієнту надаються консультації щодо вибору будівельної машини з характеристиками, відповідними поставленої задачі. При необхідності нашим фахівцем здійснюється попередній виїзд на об’єкт для оцінки умов та фронту робіт.

Оплата аренды рассчитывается посменно и зависит от вида конкретной машины. Перед заказом клиент может рассчитывать на наши рекомендации по подготовке места работы, что значительно сократит время аренды, исключит простои и сэкономит бюджет.

 

Благодаря опыту и высокому уровню профессионализма наши операторы выполняют задачи любой сложности в стесненных условиях и других осложняющих факторах. При выполнении работ соблюдаются нормативы, а опытные операторы гарантируют безопасность, качество и быстрые темпы реализации услуг. Всю ответственность за работу техники мы берем на себя.

Ви зацікавлені? Зв’яжіться з нами – ми визначаємо індивідуально вартість оренди машини разом з оператором. Будемо раді співпраці!!!