ІК-МОНТАЖ | Монтаж пешеходных мостов и мостовых переходов ➦ ИК-Монтаж ➦ Киев и Украина
Выполняем монтаж путепроводов, пешеходных мостов, надземных переходов из ✔ металлоконструкций ✔ бетонных конструкций ➦ Киев и Украина ☎ +380 (044) 371 65 34
1277
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1277,page-child,parent-pageid-1269,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Монтаж шляхопроводів і пішохідних мостів

Компанія ТОВ «ІК-МОНТАЖ» виконує монтаж шляхопроводів, пішохідних мостів, надземних переходів із металоконструкцій, а також збірних бетонних конструкцій.

Споруди пішохідних мостів, шляхопроводів та інших інфраструктурних об’єктів

Мости були культовим елементом міської інфраструктури з самого початку нашої цивілізації. Інженерні мостові споруди завдяки своїй транспортній функції усувають природні бар’єри, полегшують безпечну переправу. Мостові конструкції розвивалися з розвитком людства — від проектів, що використовують природні ресурси, до передових методів цивільного будівництва, пов’язаних з використанням сучасних будівельних матеріалів.

 

Сьогодні мости є важливим елементом міської та транспортної інфраструктури, що оптимізують потоки транспортних засобів та безпечне пересування пішоходів через активні магістралі. Будівництво споруд пішохідних мостів, шляхопроводів та інших інфраструктурних об’єктів підвищує економічний і соціальний розвиток міста.

Компанія ТОВ «ІК-Монтаж» виконує монтаж шляхопроводів, пішохідних мостів, надземних переходів із металоконструкцій, а також збірних бетонних конструкцій.

 

Кожен проект ми розглядаємо індивідуально, враховуючи такі параметри, як локальні технічні, фінансові обмеження або майбутні можливості даного об’єкта. Наші фахівці працювали над спорудами пішохідних мостів будь-якого типу, від мостів, що складаються лише з металевих конструкцій до змішаних збірних конструкцій, завдяки чому знають всі методи правильного виконання монтажних робіт, зварювальних стиків з вимогами СНіП.

Виконання монтажу мостових споруд із металевих конструкцій

Металеві мости і шляхопроводи— найбільш стійкі до динамічних навантажень, характеризуються малою парусністю і порівняно невеликою вагою. Такі конструкції зводяться в стислі терміни. Найбільш часто їх будують для перетину пішоходами ярів або водойм. Недолік мостових металоконструкцій — схильність до корозії, тому виникає необхідність нанесення захисного шару.

 

При монтажі металоконструкцій відповідно до проекту ми використовуємо болтові, заклепкові, зварювальні або комбіновані з’єднання. До роботи по збірці та зварюванні допускаються тільки кваліфіковані робітники, а поетапний контроль якості здійснюється інженерами компанії. Велику увагу ми приділяємо високоякісної зварці кріпильних елементів.

Для захисту від корозії сьогодні застосовується безліч способів – це гаряче оцинкування, покриття лакофарбовими складами або порошковими емалями, а також застосування стійких до корозії матеріалів. При використанні елементів конструкцій із антикорозійним покриттям, завдані в заводських умовах, виконується спеціальний захист зварювальних швів, отворів та різів.

 

Ми працюємо з будь-якими матеріалами та маємо досвід роботи з різними технологічними процесами. При цьому завжди дотримуємося нормативів СНіП 2.03.11-85 або його актуалізованих версій.

Мостові споруди зі збірних конструкцій

Такі конструкції використовують при необхідності великої пропускної здатності. На відміну від металевих ширина залізобетонних мостів може бути досить великою, а шляхопроводи часто являють собою тунелі або закриті коридори з вікнами. Найчастіше Ж / Б конструкції застосовують в комбінації з металоконструкціями, що за рахунок міцності та пружності несучих металевих балок значно підвищує їх стійкість до динаміки і знакозмінних навантажень.

Ми пропонуємо будівництво пішохідних мостів під ключ, так як виконуємо весь спектр необхідних робіт від розроблення грунту до нанесення декоративно-захисного облицювання. При цьому дотримуються всі будівельні норми та складаються акти на приховані роботи. Завдяки наявності власної спецтехніки та укомплектованого штатного персоналу, замовлення на спорудження пішохідного моста будь-якого типу для замовника обійдеться недорого, а на високу якість виконаних робіт ми з повною відповідальністю даємо гарантію.

Компанія ТОВ «ІК-МОНТАЖ» пропонує оптимальні рішення монтажу споруд пішохідних мостів і переходів

Для того щоб скористатися нашими послугами і докладніше ознайомитися з їх змістом та цінами необхідно заповнити форму зворотного зв’язку або зв’язатися з нами за телефоном. Співробітники компанії проконсультують з усіх питань, а також запропонують оптимальний в кожному конкретному випадку вид робіт і послуг.