ІК-МОНТАЖ | Услуги благоустройства территорий и благоустройства территорий➦ Киев и Украина
Производим ✔ земляные работы ✔ благоустройству территорий ✔ разработку грунта ✔ рытье котлованов ✔ устройство траншей ➦ Киев и Украина ☎ +380 (044) 371 65 34
1271
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1271,page-child,parent-pageid-1269,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Благоустрій та земляні роботи

Компанія ТОВ «ІК-МОНТАЖ» виконує роботи з благоустрою територій, включаючи розроблення грунту, риття котлованів та траншей, володіючи досвідом й власним парком спецтехніки.

Інженерно-монтажна компанія ТОВ «ІК-МОНТАЖ» виконує благоустрій територій, прилеглих до будівель, і проводить різні земляні роботи. Надаючи послуги з благоустрою ділянок, ми дотримуємося основних принципів досягнення високих естетичних, функціональних і ергономічних показників, а також дотримання санітарних норм.

 

У нашому власному автопарку є весь необхідний спектр спеціалізованої техніки, що дозволяє виконувати благоустрій території будь-якої складності.

Ми якісно і оперативно виконуємо влаштування водойм, пішохідних доріжок, автомобільних під’їздів, майданчиків, споруд малої архітектури та ін.

 

Крім робіт з благоустрою під ключ, ми пропонуємо спецтехніку в оренду. Виконаємо професійне влаштування траншей, котлованів, зміцнення схилів, а також відновлення ландшафту по закінченню земельних робіт. При неможливості використання техніки всі роботи проводяться спеціалізованою бригадою.

Благоустрій території

Будь-яке будівництво включає проведення земляних робіт, що пов’язано з риттям котлованів і траншей, вивезенням грунту на початковому етапі, а також реалізацію ландшафтного благоустрою по закінченню будівництва. Виробництво земляних робіт з метою впорядкувати територію включає цілий комплекс робіт. Це розробка та переміщення грунту, розрівнювання майданчиків, ущільнення, облаштування піщаного і гравійного підстави для пішохідних доріжок, автомобільних під’їздів та стоянок.

Головна мета благоустрою території – покращання естетичного вигляду прилеглої ділянки, його функціональності, екологічних та санітарно-гігієнічних властивостей. При цьому враховується безпечне розташування зон відпочинку і дитячих майданчиків, можливість безперешкодного під’їзду спецтехніки аварійних, пожежних, медичних та комунальних служб. Важливе значення відводиться озеленення.

Наші переваги

Точність виконання робіт

Ми чітко дотримуємось усіх досягнутих домовленостей та термінів виконання робіт згідно за договором.

Порядність і професіоналізм

Прозорість та чесність є головними цінностями нашої компанії.

Інженерний супровід об'єкта

Всі будівельні процеси супроводжуються досвідченими інженерами.

Гарантія на виконані роботи

Висока якість нашої роботи визначає компетентність та увага до найдрібніших деталей.

Послуги від компанії ТОВ «ІК-МОНТАЖ»

Маючи великий досвід з проведення земляних робіт всіх видів, розуміння сучасних тенденцій та вимог у ландшафтному благоустроЇ, ми пропонуємо:

 

нівелювання і розробку будь-яких ділянок;
влаштування тротуарів і під’їзних доріг з асфальтовим або брущатим покриттям;
розробку або заміщення грунту для посадки зелених насаджень (дерев, газонів, клумб);
влаштування обмежувальних, парапетних і декоративних огорож;
установку бордюрів;
будівництво басейнів, фонтанів і штучних водойм;
будівництво спортивних майданчиків;
облаштування зон відпочинку;
влаштування зовнішніх сходів, пандусів, зміцнення перепадів рівня горизонту;
узгодження і установку знаків, покажчиків, навігаційної розмітки.

Професіоналізм співробітників і сучасна технічна база дозволяють нам якісно та оперативно виконувати замовлення підвищеної відповідальності, такі як благоустрій території дитячих й медичних установ, бурових майданчиків, стратегічних споруд, а також проводити роботи в умовах ускладнення грунтовими водами.

 

Важливою перевагою наших послуг стала оптимізація роботи з замовником. Прозоре ціноутворення з повним переліком необхідних робіт, можливість корекції проекту на всіх етапах виконання, дотримання будівельних, санітарних та екологічних нормативів, а також надання гарантії на виконане замовлення.

Компанія ТОВ «ІК-МОНТАЖ» пропонує оптимальні рішення благоустрою на об’єктах будівництва різного призначення

Для того щоб скористатися нашими послугами і докладніше ознайомитися з їх змістом та цінами необхідно заповнити форму зворотного зв’язку або зв’язатися з нами за телефоном. Співробітники компанії проконсультують з усіх питань, а також запропонують оптимальний в кожному конкретному випадку вид робіт та послуг.