ІК-МОНТАЖ | Аренда и услуги экскаватора JCB ➦ Киев ➦ Вышгород ➦ Борисполь ➦ Ирпень ➦ Белая Церковь
Услуги экскаватора и аренда в Киеве и Киевской области с оператором ✔ Лучшая цена ✔ Скорость и надежность работы ➦ Земляные работы ☎ +38 097 349 69 57
1248
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1248,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Оренда екскаватора

Потрібна оренда екскаватора?
Телефонуйте +38 097 349 69 57

Ми гарантуємо професійне обслуговування і консультації на кожному етапі співпраці. Крім того, характерна риса оренди екскаваторів – оперативність, надійність й індивідуальний підхід до кожного замовлення. Користуючись нашими послугами, ви заощаджуєте також гроші — їх вартість значно нижче, ніж вартість покупки власного обладнання. Ми пропонуємо послуги екскаваторів популярної марки JCB — колісні моделі JS145W.
олісний екскаватор JCB JS 145 W
Глибина риття 4775 - 5930 мм
Висота вивантаження 6780 - 7950 мм
Максимальна сила тяги 86,6 кН
Зовнішній габаритний радіус повороту 6060 мм
Ємність ковша 0,32-0,8 куб.м.
Ширина ріжучої кромки ковша 600-1200 мм
Висота риття 9185-10400 мм
Максимальний радіус риття 7980-9235 мм

Послуги екскаватора — чому варто вибрати?

Без екскаватора не обходиться жодне будівництво. Ці машини застосовується:

вирівнювання рельєфу;
влаштування траншей під фундамент і проведення інженерних комунікацій;
створення побутового септика або установки з очищення стічних вод;
розміщення ставків та інших декоративних водойм.

 

Це дуже економічне рішення. Прокат екскаватора коштує дешевше, ніж його купівля. Будівельні організації для реалізації проекту часто потребують декількох одиниць техніки. Одинична купівля декількох екскаваторів має високу ціну. Оренда екскаваторів дозволяє негайне використання техніки без інвестування великої суми. Крім того, за технічне обслуговування, зберігання несе відповідальність ТОВ «ІК-Монтаж»

Наша техніка високого класу, підходить для здійснення різноманітних замовлень, а професійні оператори гарантують безпеку, швидкість і своєчасність робіт. Довіряючи нам виконання земляних робіт, ви заощаджуєте як час, так і гроші. Наші послуги коштують дешевше, ніж одноразова вартість, сплачена на покупку власного обладнання.

 

Нам досить надати технічну документацію проекту — ми зробимо все інше. Ми підберемо спектр послуг колісним екскаватором так, щоб і результат, як і час виконання замовлення було на вищому рівні.

Оренда екскаваторів в Києві та Київській області

Ми пропонуємо оренду екскаваторів в місті Київ, а також надаємо будівельну техніку в інші міста Київської області — Ірпінь, Бровари, Вишгород, Бориспіль, Вишневе та інші. Завдяки широкому спектру надаваних будівельних послуг, замовник може укласти угоду на виконання комплексу земельних робіт, устрій траншей, прокладання інженерних комунікацій з використанням нашого обладнання. Завдяки такому широкому спектру пропозицій ми можемо гарантувати нашим Клієнтам послуги з урахуванням індивідуальних потреб та вимог.

Ми надаємо:

оренда колісних екскаваторів;
спеціалізовані послуги з використанням екскаваторів;
професійні консультації при підборі обладнання;
детальну інформацію про технічні параметри та можливості обладнання;
ефективне і надійне обладнання;
професійне обслуговування.

Замовлення землерийної техніки з оператором

Цей варіант— це повна універсальність — він відмінно себе проявить на великих будівельних майданчиках, де виконуються різні, численні земляні роботи. Ви завжди можете делегувати орендованим екскаватором в даний час першочергових завдань.

 

Оренда екскаватора з оператором це і економія й гарантія правильних результатів робіт та безпечного їх виконання.

Наша компанія надає також:

професійні консультації при підборі машини;
готова до роботи будівельна техніка;
повну і детальну інформацію про технічні характеристики та можливості кожного з екскаваторів;
професійне обслуговування на кожному етапі співробітництва;
досвідчених операторів.

Ви зацікавлені? Зв’яжіться з нами – ми індивідуально визначаємо вартість оренди машини разом з оператором. Будемо раді співпраці!!!