ІК-МОНТАЖ | Монтаж индивидуальных тепловых пунктов зданий ➦ Киев и Украина
Качественно выполняем монтаж систем индивидуальных тепловых пунктов здания (ИТП) ✔ Более 10 лет успешной работы ✔ Гарантия на работы ➦ Киев и Украина ☎ +380 (044) 371 65 34
1283
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1283,page-child,parent-pageid-1269,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Монтаж систем індивідуальних теплових пунктів будівлі

Компанія ТОВ «ІК-МОНТАЖ» здійснює весь комплекс робіт по забезпеченню інженерними мережами будівель комерційного і цивільного призначення. Більше 10 років успішної роботи на високому професійному рівні.

Індивідуальні теплові пункти

Теплові пункти (ТП) — це частина тепломережі з одного боку поєднана з джерелом подачі тепла, а з іншого з його споживачем. Головним завданням ТП в теплових системах є:

видозміна типу носія тепла;
коригування, налаштування і контроль за параметрами теплового джерела;
розподіл носіїв тепла по системі;
облік показників витрати тепла;
аварійне вимкнення системи.

 

Експлуатуються різні види ТП. До найпоширенішим типам відносять: центральні, індивідуальні та блокові теплові пункти. Останні можуть бути центрального або індивідуального виду. Свою назву блокові ТП отримали завдяки специфічній конструкції. Їх виготовляють у вигляді моноблока або блоків, що легко монтуються при установці на об’єкті.

 

Центральні теплові пункти у більшості теплових систем будувалися ще за часів Радянського Союзу і в наш час їх ефективність не завжди відповідає актуальним вимогам до такого виду обладнання. Центральні ТП обслуговує декількох споживачів і як правило розміщується в окремому будові. Основною принциповою відмінністю індивідуального від центрального ТП, є коефіцієнт корисної дії, у індивідуальних сучасних теплових пунктів він на порядок вище. Індивідуальний ТП використовують для обслуговування одного конкретного споживача, наприклад, торгово-розважального центру, офісної будівлі, багатоквартирного будинку.

За допомогою індивідуального ТП вирішують три основних завдання: теплопостачання, холодне і гаряче водопостачання, в деяких випадках і вентиляція. Індивідуальні ТП можуть забезпечити запрограмовану і автоматизовану:

Підтримку певного температурного режиму в приміщенні споживача.
Облік і контроль носія тепла.
Управління циркулярним насосами.
Обмеження температури води, що циркулює в системі.
Систему температурних режимів, наприклад, її зниження в нічний час в офісних приміщеннях.
Підтримку відповідають санітарним нормам параметрів подачі гарячого водопостачання.

 

Крім цього індивідуальний ТП контролює і проводить індикацію позаштатних ситуацій, виробляє захист теплових систем, в тому числі і від замерзання. При необхідності, індивідуальні ТП можуть бути обладнані системами диспетчеризації та телеметрії.

 

Індивідуальні ТП можуть бути підключені до централізованих систем водопостачання, теплових мереж і електропостачання. Датчики контролю встановлюються на вході в тепловий пункт, що дозволяє вести реальний облік споживання ресурсів. Використання індивідуальних ТП дозволяє розподілити теплову енергію та забезпечити комфортну температуру приміщень, подачу гарячої води відповідних параметрів, циркуляцію теплого повітря, що надходить в систему вентиляції з автоматичною під налаштуванням в залежності від зміни зовнішніх температурних умов.

Монтаж індивідуальних теплових пунктів ТОВ «ІК-МОНТАЖ»

Перевагою установки індивідуального ТП і при здійсненні модернізації будівель та при зведенні нових є суттєве зниження загального кошторису проекту, оскільки немає необхідності у прокладанні та спорудженні тепломереж. Тепловий пункт підключається до централізованої або іншої зовнішньої системі теплопостачання.

 

Інженерно-монтажна компанія ТОВ «ІК-МОНТАЖ» пропонує своїм клієнтам повний цикл робіт по установці індивідуальних ТП. У перелік послуг входить:

проектування та затвердження документації;
установка і монтаж теплового пункту;
установка приладів обліку теплової енергії;
ізоляційні роботи;
здійснення монтажних робіт систем опалення та водопостачання;
пуско-налагоджувальні роботи;
роботи по установці і налагодження з контрольно-вимірювальних приладів і автоматики;
введення в експлуатацію встановленого обладнання;
гарантійне та пост гарантійне обслуговування.

 

Крім цього фахівці нашої компанії можуть провести реконструкцію вже встановленого обладнання.

Перевагою звернення саме в інженерно-монтажну компанію «ІК-Монтаж» є оптимальні терміни виконання робіт, вироблених висококваліфікованими фахівцями з 10-літнім стажем роботи на об’єктах будь-якої складності.

 

Ми гарантуємо виконання наших зобов’язань за договором з клієнтом відповідно до вимог законодавства та технічних завдань, з урахуванням інтересів замовника. Всі зміни, пов’язані з проведеними роботами, відбуваються лише за погодженням сторін.

 

Фахівці нашої компанії виконують установку, монтаж і налагодження центральних та індивідуальних ТП з розрахунком на найоптимальніше та ефективне використання, передбачаючи гнучку систему з управління встановленого обладнання як в ручному, так і в автоматичному режимі.

 

Практика використання індивідуальних ТП в багатоквартирних будинках і офісних будівель з можливістю регулювання тепла доводить зниження його споживання, при наявності повністю комфортних умов проживання та перебування в таких приміщеннях, в середньому на половину. Тобто витрати, пов’язані з установкою індивідуального ТП окупаються за максимум три опалювальні сезони.

Компанія ТОВ «ІК-МОНТАЖ» виконує монтажні роботи по установці індивідуальних теплових пунктів

Для того щоб скористатися нашими послугами і докладніше ознайомитися з їх змістом та цінами необхідно заповнити форму зворотного зв’язку або зв’язатися з нами за телефоном. Співробітники компанії проконсультують з усіх питань, а також запропонують оптимальний в кожному конкретному випадку вид робіт і послуг.