ІК-МОНТАЖ | Строительное водопонижение уровня грунтовых вод иглофильтрами ➦ Киев и Украина
Выполняем строительное водопонижение уровня грунтовых вод котлованов и траншей для укладки трубопроводов ✔ Гарантия ✔ Лучшая цена ➦ Киев и Украина ☎ +380 (044) 371 65 34
1289
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1289,page-child,parent-pageid-1269,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Будівельне водозниження

Компанія ТОВ «ІК-МОНТАЖ» виконує зниження рівня ґрунтових вод під розкопок котлованів, влаштуванні фундаментів, розробці траншей для укладання трубопроводів на будівельних об’єктах будь-якого призначення.

Водозниження від компанії
ТОВ «ІК-МОНТАЖ»

Будівельне водозниження — комплекс заходів щодо зниження рівня грунтових вод, який здійснюється під час проведення земляних робіт на місці будівництва. Даний вид послуги потрібний у випадках, коли дзеркало води знаходиться вище необхідної глибини розкопок. В таких умовах котлован буде затоплювати, що зробить неможливим проведення робіт на дні котловану потребуватиме відкачування води.

 

Як правило, водозниження на будівельних майданчиках виконується заздалегідь — до початку копання котловану. Роботи можуть проводитися як самою будівельною організацією, так і сторонніми фахівцями під ключ. При цьому осушення котловану можна виконати вже після затоплення, якщо через якісь причини рівень грунтових вод не був прийнятий до уваги при підготовці проектної документації.

На сегодняшний день в больших и средних городах эта проблема стала особо актуальной. Ввиду высокой плотности застройки свободными остаются лишь бросовые участки, где самой распространенной причиной отсутствия строений является высокий УГВ (уровень грунтовых вод).

 

Компания ООО «ИК-МОНТАЖ» предлагает услуги водопонижения в Киеве. В нашем арсенале профессиональное оборудование, предназначенное для проведения гидрогеологического анализа и выполнения понижения грунтовых вод строительных площадках всеми наиболее результативными методами.

Зниження ґрунтових вод будівельних майданчиках

Виходячи із гідрогеологічних умов та проектної документації майбутнього об’єкта, ми завжди пропонуємо економічно вигідний й найбільш ефективний метод. До уваги також приймаються підземні комунікації, умови міської забудови і вироблені нами техніко-економічні розрахунки.

 

Відкрита методика

 

Одним з простих та найбільш дешевих є відкритий спосіб – дренаж. На дні котловану влаштовуються водозбірники, де і накопичується вода, яка надходить безпосередньо з грунту. У міру накопичення, вода відкачується дренажними насосами і відводиться на видалення або у водостік.

 

Незважаючи на простоту, дана методика обмежена певними умовами, при яких може застосовуватися.

Глибина УГВ близька, але не вище дна котловану і ймовірність затоплення виникає лише при опадах.
Глибина котловану нижче УГВ, але його укоси захищені суцільними шпунтовими / ін’єкційними стінами і вода може надходити тільки через дно.
Спосіб часто виконується в комплексі з закритим водозниження.

Закрита методика

 

Полягає в зниженні УГВ навколо об’єкта для зниження надходження води безпосередньо у котлован. У той же час виконання вимагає спецобладнання та професійного підходу, заснованого на точних розрахунках.

 

Вода з водопроникного шару ґрунту при закритій методиці видаляється зі свердловин, пробурених навколо об’єкта. Для цього в свердловини встановлюються іглофільтри, які обв’язуються в лінійну дренажну систему. Як результат, грунтова вода відкачується з-під землі по периметру об’єкта водозниження. Завдяки цьому водозниження в котловані досягається за рахунок утворення під ним депресивної воронки.

 

Водозниження голкофільтрами — оптимальне рішення для ґрунтів, що мають коефіцієнт фільтрації 2-40 м/добу., Тобто швидкості руху ґрунтових вод при градієнті напору рівним одиниці. При цьому коефіцієнт фільтрації стає основним фактором вибору способу відведення води з свердловин.

Наші переваги

ТОЧНІСТЬ ВИКОНАННЯ РОБІТ

Ми чітко дотримуємося всіх досягнутих домовленостей та термінів виконання робіт згідно договору.

ПОРЯДНІСТЬ І ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Прозорість та чесність є головними цінностями нашої компанії.

ІНЖЕНЕРНИЙ СУПРОВІД ОБ'ЄКТА

Всі будівельні процеси супроводжуються досвідченими інженерами.

ГАРАНТІЯ НА ВИКОНАНІ РОБОТИ

Висока якість нашої роботи визначає компетентність та увага до найдрібніших деталей.

Видалення води із скважин

Таких способів —3. Крім коефіцієнта фільтрації, важливим фактором вибору стає глибина котловану та фракція зерен ґрунту. Від правильного аналізу, розрахунку та вибору буде залежати ефективність системи водозниження котловану. Тому тільки будівельне водозниження від професіоналів ринку може гарантувати високий результат при мінімальних фінансових витратах.

Гравітаційний метод ефективний, в разі коли притока до приймальної свердловини відбувається під дією напору ґрунтових вод. При недостатньому тиску видалення води здійснюється вакуумним насосом, тому метод називається вакуумний. У дрібнозернистих грунтах рух води досить часто посилюється впливом постійного електроструму, тому така методика отримала назву електроосмотіческій.

Будівельне водопониження котлованів

В ґрунтах з сильною водопроникністю, де коефіцієнт фільтрації вище 40 м / с, застосовують метод огорожі котловану з усіх боків та влаштування дна з підвищеною водонепроникністю. Тут методики теж відрізняються, але найбільш результативними вважаються дві: устрій шпунтових або ж ін’єкційних стінок. Днище виконується шляхом підводного бетонування. Після схоплювання бетону осушення будівельного котловану проводиться шляхом відкачування води.

Будівельне водозниження котловану або будь-якого іншого об’єкта – це трудомісткий процес, до якого необхідно підходити комплексно. До того ж необхідно враховувати вибір більш ефективної методики, а також обладнання та інших інженерних вишукувань. Довіртеся нашої компанії, щоб грунтові води не стали перешкодою у вашому будівництві.

Компанія ТОВ «ІК-МОНТАЖ» пропонує оптимальні рішення водозниження голкофільтрами на об’єктах будівництва різного призначення

Для того щоб скористатися нашими послугами і докладніше ознайомитися з їх змістом та цінами необхідно заповнити форму зворотного зв’язку або зв’язатися з нами за телефоном. Співробітники компанії проконсультують з усіх питань, а також запропонують оптимальний в кожному конкретному випадку вид робіт та послуг.