ІК-МОНТАЖ | Системи внутрішнього і зовнішнього водопостачання
Выполняем монтаж систем сетей внутреннего и внешнего водоснабжения ✔ Более 10 лет успешной работы ✔ Гарантия ✔ Лучшая цена ➦ Киев и Украина ☎ +380 (044) 371 65 34
1287
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1287,page-child,parent-pageid-1269,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Системи внутрішнього і зовнішнього водопостачання

Компанія ТОВ «ІК-МОНТАЖ» здійснює весь комплекс робіт по забезпеченню інженерними мереж будівель комерційного і цивільного призначення. Більше 10 років успішної роботи на високому професійному рівні.

Монтаж інженерних мереж водопостачання

Система водопостачання об’єкта – являє собою сукупність інженерний споруджень, призначення яких полягає в здійсненні забору, зберігання, очищення та безперебійної подачі гарячої та холодної води споживачеві.

Послуги компанії з монтажу інженерних мереж водопостачання

Забезпечення споживача водою здійснюється для виконання різних завдань від цього залежить і тип системи водопостачання. Так, наприклад, водопроводи бувають:

 

господарсько-питними, призначення яких полягає в забезпеченні водою споживачів для їх господарської діяльності та побутових потреб;
виробничими, такі системи покликані обслуговувати підприємства при здійсненні ними виробничої діяльності;
протипожежними.

 

Залежно від розмірів системи та кількості обслуговуваних нею об’єктів інженерні мережі підрозділяються на:

 

автономні, які обслуговують один об’єкт і як правило використовуються в приватному секторі при спорудженні будинків індивідуальної забудови;
групові, розраховані на водопостачання кількох об’єктів, ще їх називають централізованими, вони забезпечують водою багатоквартирні житлові будинки, великі офісні і торгові центри, підприємства та заводи.

 

Монтажем та обслуговуванням систем водопостачання займаються багато компаній. Комунальні служби відповідають за справну роботу зовнішніх мереж водопроводу з запірною арматурою. Однак забезпечення безаварійної, стабільної роботи систем каналізації та водопостачання в будинках і квартирах – наша спеціалізація і наша зона відповідальності.

Компанія ТОВ «ІК-Монтаж» не перший рік на практиці доводить це всім нашим клієнтам – власникам як приватної, так і комерційної нерухомості. Маючи великий досвід в проведенні монтажних робіт систем водопостачання та водовідведення, компанія пропонує:

1 Підготовчі земельні роботи для укладання і монтажу зовнішньої водопровідної системи з подальшим монтажем
2 Монтаж систем первинного очищення і фільтрації.
3 Проектування, установка і монтаж системи водопроводу, в тому числі і підключення системи до 4 нагрівального обладнання.
4 Встановлення будь-якого виду сантехнічного обладнання.
5 Підключення системи до магістрального водопостачання або автономного джерела.

 

Проведення монтажних та ремонтних робіт, як правило, включає в себе три основних етапи:

демонтаж старого обладнання і підготовка до робіт;
установка і монтаж нової системи;
роботи з налагодження встановленого обладнання і запуск системи.

Наші переваги

ТОЧНІСТЬ ВИКОНАННЯ РОБІТ

Ми чітко дотримуємося всіх досягнутих домовленостей та термінів виконання робіт згідно договору.

ПОРЯДНІСТЬ І ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Прозорість та чесність є головними цінностями нашої компанії.

ІНЖЕНЕРНИЙ СУПРОВІД ОБ'ЄКТА

Всі будівельні процеси супроводжуються досвідченими інженерами.

ГАРАНТІЯ НА ВИКОНАНІ РОБОТИ

Висока якість нашої роботи визначає компетентність та увага до найдрібніших деталей.

Гарантія якості проведених монтажних і настановних робіт й відповідність їх вимогам законодавства

Завдання системи водопостачання, особливо господарсько-питного призначення — це перш за все безпека людини, що користується подібними благами цивілізації. Тому вимоги до якості матеріалів з яких виготовлено обладнання для системи водопостачання, а також технологіями, пов’язаних з сучасними видами очищення води дуже високі.

 

Наша компанія використовує найякісніші системи та передові технології, що повністю відповідають усім технічним нормативам у сфері водопостачання.

Монтаж і установка сучасного устаткування вимагає певних навичок та високої професійної підготовки персоналу. Практика показує, що залучення до таких робіт непрофесійних бригад закінчується для клієнтів аваріями і як результат зайвими витратами, не кажучи вже про небезпеку вживання такої води для здоров’я.

 

У нашій компанії усі працівники сертифіковані і в зв’язку з впровадженням нових технологій постійно проходять переатестацію. Крім цього ведеться постійний внутрішній контроль за якістю робіт і неухильним дотриманням техніки безпеки.

Як стати нашим клієнтом?

Для того щоб скористатися нашими послугами і докладніше ознайомитися з їх змістом та цінами необхідно заповнити форму зворотного зв’язку або зв’язатися з нами за телефоном. Співробітники компанії проконсультують з усіх питань, а також запропонують оптимальний в кожному конкретному випадку вид робіт і послуг.

 

Після консультації та узгодження замовнику буде запропоновано укласти договір, який буде повністю відповідати інтересам клієнта.

Ми можемо запропонувати наступні варіанти співпраці:

1 Послуги під ключ, що включають проведення попередніх робіт, встановлення обладнання, його монтаж, налагодження і запуск з обов’язковим інженерним супроводом проекту.
2 Доопрацювання або перевстановлення систем монтаж яких був проведений або незакінчений іншими компаніями.
3 Допоможемо в вирішенні завдань будь-якого виду і на будь-якому етапі робіт пов’язаних з системою водопостачання.

Чому обирають саме нас?

ТОВ «ІК Монтаж» є офіційно зареєстрованим юридичним товариством , яке має всі види допуску на будівельні, проектувальні роботи. Має усі ліцензії, дозволи на монтажні і пусконалагоджувальні роботи на виконання інженерних мереж водопостачання. Крім цього:

 

фахівці компанії мають багаторічний, успішний досвід на об’єктах різної складності;
гарантії на виконані монтажні роботи;
розумні ціни за високу якість і найкоротші терміни.

Наші партнери шукають надійного і професійного партнери для монтажу систем водопроводу, а ми дорожимо їх вибором та своєю репутацією.

Компанія ТОВ «ІК-МОНТАЖ» пропонує оптимальні рішення мереж внутрішнього і зовнішнього водопостачання на об’єктах будівництва різного призначення

Для того щоб скористатися нашими послугами і докладніше ознайомитися з їх змістом та цінами, необхідно заповнити форму зворотного зв’язку або зв’язатися з нами за телефоном +380 (044) 371 65 34. Співробітники компанії проконсультують з усіх питань, а також запропонують оптимальний в кожному конкретному випадку вид робіт і послуг.