ІК-МОНТАЖ | Монтаж інженерних систем ➦ влаштування внутрішніх і зовнішніх інженерних мереж ➦ Київ і Україна
Монтаж інженерних систем і мереж ✔ Водопостачання ✔ Каналізації ✔ опалення ✔ ІТП ✔ Вентиляції ✔ Тепломереж ➦ ТОВ «ІК-Монтаж» ☎ +380 (044) 371 65 34
Монтаж інженерних систем, влаштування інженерних мереж, внутрішніх інженерних мереж, влаштування внутрішніх і зовнішніх інженерних мереж
1273
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1273,page-child,parent-pageid-1269,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Монтаж інженерних мереж

Крок за кроком більше 10 років комплексно здійснюємо весь процес монтажу інженерних комунікацій на великих та маленьких об’єктах. Компетентність і професійна відповідальність, відданість та увага до найдрібніших деталей визначає високу якість нашої роботи!

Монтаж нових або реконструкція існуючих зовнішніх і внутрішніх систем гарячого та холодного водопостачання.

Проводка, ремонт, пуско-наладка внутрішніх і зовнішніх інженерних споруд для відводу стічних вод.

Монтаж систем опалення будівель різного призначення — котлів, теплових насосів, радіаторів, труб, системи «тепла підлога».

Установка індивідуальних теплових пунктів (ІТП) для підвищення енергоефективності цивільних та житлових будівель.

Монтаж систем вентилювання та кондиціонування повітря — повітропроводів, комунікацій, вентиляційного обладнання.

Влаштування зовнішніх споруд тепломереж різного рівня складності – підземних і наземних тепломереж, теплових вузлів та теплопроводів.

Проведення мереж інженерних комунікацій

Невід’ємна частина зведення або реконструкції будь-якої будівлі — це влаштування інженерних мереж, які забезпечують сприятливі та комфортні умови для життя. Як і будь-яка система життєзабезпечення, інженерні мережі — стратегічно важливий елемент функціонування будівлі, тому повинні характеризуватися особливою надійністю і працездатністю.

 

Для досягнення високих результатів і стабільного функціонування всіх систем необхідно чітко дотримуватися проекту, технологій монтажу та використовувати якісні, сертифіковані матеріали. Довіряючи роботу досвідченим фахівцям ліцензованих компаній, які дають гарантію та несуть повну відповідальність за здійснений монтаж, замовник може бути впевнений в надійності виконання поставленого завдання.

Монтаж інженерних систем будівель об’єднує підвод і внутрішнє розведення всіх передбачених проектом комунікаційних мереж і монтаж обладнання, які можуть включати:

постачання холодної та гарячої води;
водовідведення;
опалювальних систем;
індивідуальні теплові пункти;
комунікації вентиляції і кондиціонування.

Комплексні роботи з влаштування внутрішніх та зовнішніх інженерних мереж компанією ТОВ «ІК-Монтаж»

Компанія ТОВ «ІК-Монтаж» здійснює монтаж внутрішніх і зовнішніх інженерних систем будь-якого рівня складності. Ось вже більше десяти років успішно виконані комплексні роботи сформували авторитет нашої компанії як лідера в даній сфері діяльності.

 

Ми підходимо до виконання заказу будь-якої складності із чітким розробленням структури дій, що дозволяє виконати роботу швидко і якісно, а також оптимізувати трудовитрати. Це позитивно відбивається на вигідному ціноутворенні послуги, підвищенні нашого авторитету та конкурентоспроможність.

В умовах договору обговорюються терміни виконання замовлення, які коригуються відповідно до календарного графіку та узгоджуються з іншими підрядниками на об’єкті.

 

Головна мета поетапної роботи — технологічна послідовність усіх процесів та досягнення продуктивної діяльності всіх сторін. Враховуються також гарантії і відповідальність за взяті на себе зобов’язання. Передбачається можливість двостороннього зміни договору.

Монтаж зовнішніх інженерних мереж

Перед початком виконання робіт наші інженери проводять ретельний аналіз проектного рішення. Особлива увага приділяється підготовці монтажу зовнішніх інженерних мереж. При прокладанні підземних комунікацій застосовується власна землерийна техніка. Прагнучи підвищити якість, прискорити монтаж зовнішніх комунікацій і знизити собівартість робіт, ми створили потужну технічну базу – будівельну спецтехніку й устаткування.

Монтаж внутрішніх інженерних мереж

Бути на вершині нових технологій та першими освоювати нові методики – наше пріоритетне завдання. Нововведення завжди потребують удосконалення знань і навичок, тому ми не обмежуємося набутим досвідом й постійно розвиваємося. Для нас немає нерозв’язних завдань. Ми завжди можемо запропонувати самі передові методи реалізації проекту по монтажу інженерних мереж.

Компанія ТОВ «ІК-МОНТАЖ» пропонує оптимальні рішення влаштування інженерних систем на об’єктах будівництва різного призначення

Для того щоб скористатися нашими послугами і докладніше ознайомитися з їх змістом та цінами необхідно заповнити форму зворотного зв’язку або зв’язатися з нами за телефоном. Співробітники компанії проконсультують з усіх питань, а також запропонують оптимальний в кожному конкретному випадку вид робіт та послуг.