ІК-МОНТАЖ | Монтаж наружных теплосетей ➦ Киев и Украина
Выполняем устройство и монтаж наружных теплосетей и сетей теплоснабжения ✔ 10 лет опыта ✔ Гарантия на работы ✔ Лучшая цена ➦ Киев и Украина ☎ +380 (044) 371 65 34
1291
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1291,page-child,parent-pageid-1269,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Влаштування зовнішніх тепломереж

Компанія ТОВ «ІК-МОНТАЖ» здійснює весь комплекс робіт по забезпеченню інженерними мережами будівель комерційного та цивільного призначення. Більше 10 років успішної роботи на високому професійному рівні.

Поняття та різновиди тепломереж

У поняття теплових мереж (мереж теплопостачання) входить система покритих теплоізоляційним матеріалом і з’єднаних між собою трубопроводів, за допомогою яких підігріта вода або пар переносять тепло від джерела нагрівання до споживачів і назад.

 

Нині, ця складна система здатна передавати тепло не тільки на великі відстані, а й у разі аварійної ситуації перемикатися від одного теплоносія до іншого, що гарантує безперебійну подачу тепла усім користувачам.

 

Залежно від типології будівлі, системи теплопостачання відносяться до промислових, комунальних і змішаним. Останні часто носять назву централізованих. При теплопостачанні централізованого типу, зовнішня мережа може включати в себе:

кілька джерел тепла, наприклад, котельні, ТЕЦ;
пункти, які розподіляють тепло;
трубопроводи.

Для надійної роботи мереж необхідно враховувати безліч параметрів і характеристик. Безперебійне та безаварійне теплопостачання залежить від дотримання двох основних умов:

Використання якісних матеріалів і передового обладнання.
Кваліфікована робота фахівців по прокладанню, монтажу, установці та пуско-налагодження, й подальшого професійного обслуговування мережі.

 

Крім цього гарантією оптимальних термінів за максимально ефективним результатом є серйозний підхід до планування і організації проведення робіт. А також контроль за їх якістю та фіксація всіх проміжних результатів.

 

Компанія ТОВ «ІК-МОНТАЖ» готова надати своїм клієнтам проведення повного циклу робіт від розробки проекту, виконаного кваліфікованими фахівцями з великим практичним досвідом і закінчуючи здачею спорудженого і змонтованого об’єкта в експлуатацію.

Монтаж тепломереж

Роботи з будівництва зовнішніх тепломереж умовно можна розділити на чотири основні етапи:

проектування і складання кошторису;
узгодження;
будівництво та монтаж;
запуск і введення в експлуатацію.

 

На початковому етапі співпраці наші фахівці розроблять проект і план з обов’язковою кошторисом обсягу робіт на підставі якої будуть враховані та додаткові витрати, що відіб’ється в складанні остаточної виробничої калькуляції.

 

Наші співробітники підготують необхідну документацію для затвердження проекту в державних структурах, а також забезпечать узгодження і отримання необхідних дозволів на будівництво.

Будівництво зовнішніх тепломереж включає прокладку тепломережі, а також поставку необхідного обладнання та матеріалів для будівництва. Наша компанія здійснює як підземну, яка використовується в населених пунктах, так і надземну, що характерна для будівництва тепломережі на території промислових підприємств або за чорної населених пунктів.

 

На цьому етапі також можливе проведення робіт з демонтажу старих теплових мереж, встановлення тимчасових теплових мереж, влаштування лотків і каналів, нерухомих опор, колодязів та теплових камер.

Наші переваги

ТОЧНІСТЬ ВИКОНАННЯ РОБІТ

Ми чітко дотримуємося всіх досягнутих домовленостей та термінів виконання робіт згідно договору.

ПОРЯДНІСТЬ І ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Прозорість та чесність є головними цінностями нашої компанії.

ІНЖЕНЕРНИЙ СУПРОВІД ОБ'ЄКТА

Всі будівельні процеси супроводжуються досвідченими інженерами.

ГАРАНТІЯ НА ВИКОНАНІ РОБОТИ

Висока якість нашої роботи визначає компетентність та увага до найдрібніших деталей.

Монтаж, експлуатація, Сервіс зовнішніх тепломереж від ТОВ «ІК-МОНТАЖ»

Наша компанія «ІК-Монтаж» здійснює прокладання в будь-яких каналах, як прохідних і напівпрохідних, так і в непрохідних. Крім цього, ми працюємо з усіма видами джерел:

Водяними, призначеними для комунальних тепломереж;
парові, використовуваними в промислових теплових системах.
Централізованими, тепло для яких виробляють ТЕЦ, ТЕС і АЕС.
Автономними, встановленими в модульних котелень будь-якого виду і потужності.

 

При складанні кошторису і виробничої калькуляції проводиться розрахунок трудомісткості укрупнених монтажних процесів, які здійснюються після проведення будівельних робіт. Так виробляється монтаж:

підземних і наземних тепломереж;
теплових вузлів і теплопроводів;
компенсаційних вузлів;
регулювальної та запірної арматури;
насосного та котельного обладнання.

 

А також установка гідроізоляції та теплоізоляції мережі, збірка і монтаж вузлів обліку тепла й систем диспетчеризації.

На останньому етапі перед тим як здати готовий об’єкт в експлуатацію проводяться випробування системи, для чого здійснюється пробний запуск. Такі роботи проводяться згідно спеціальною програмою, яка включає в себе:

Гідравлічні випробування. Під надлишковим тиском в систему подається вода і такий режим витримується протягом декількох годин.
Після чого, здійснюється перевірка і контроль всіх кріплень, арматури і ізоляційних шарів на предмет їх деформації або пошкодження.
У разі необхідності проводяться корекційні роботи, і система промивається водою остаточно.
Підключення системи і повторне проведення випробувань з використанням всіх навантажувальних режимів. При цьому проводиться настройка для встановлення максимальної ефективності відповідності між теплом, що подається з теплоносія і одержуваних споживачем.

 

Заключним етапом є підписання акту прийому-передачі об’єкта і введення його в експлуатацію.

 

Інженерно-монтажна компанія ТОВ «ІК-МОНТАЖ» проводить всі види робіт по затвердженого графіку завдяки кваліфікованій і професійній роботі наших фахівців. Досвід роботи з використанням новітніх технологій на сучасному обладнанні і зі складними проектними завданнями дозволяє нашій компанії гарантувати бездоганну і надійну службу зданих клієнту об’єктів.

Компанія ТОВ «ІК-МОНТАЖ» пропонує оптимальні рішення монтажу натужних систем тепломереж на об’єктах будівництва різного призначення

Для того щоб скористатися нашими послугами і докладніше ознайомитися з їх змістом та цінами необхідно заповнити форму зворотного зв’язку або зв’язатися з нами за телефоном +380 (044) 371 65 34. Співробітники компанії проконсультують з усіх питань, а також запропонують оптимальний в кожному конкретному випадку вид робіт і послуг.