ІК-МОНТАЖ | Монтаж систем канализации и водоотведения ➦ Киев и Украина
Выполняем монтаж внутренней и наружной системы канализации (водоотведения) ✔ Более 10 лет успешной работы ✔ Гарантия на работы ➦ Киев и Украина ☎ +380 (044) 371 65 34
1281
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1281,page-child,parent-pageid-1269,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Монтаж систем водовідведення

Компанія ТОВ «ІК-МОНТАЖ» здійснює весь комплекс робіт по забезпеченню інженерними системами будівель комерційного та цивільного призначення. Більше 10 років успішної роботи на високому професійному рівні.

Споруди побутової та промислової системи водовідведення

Споруди побутової та промислової системи водовідведення – невід’ємний елемент комунікації будь-якої будівлі, а водовідведення є одним з основних вимог санітарних норм. Компанія ТОВ «ІК-МОНТАЖ» пропонує послуги з реалізації проекту систем внутрішньої та зовнішньої каналізації.

 

До внутрішніх споруд водовідведення та каналізації відноситься система трубопроводів усередині приміщення, призначена для відведення стоків безпосередньо від вузлів споживання до стояка і подальшого висновку в мережу зовнішньої каналізації. Для промислових об’єктів, а також деяких медичних установ, внутрішня каналізаційна система включає первинні очисні або дезінфекційні споруди, розташовані поза будівлею.

Зовнішні споруди водовідведення є мережею підземних трубопроводів, які приймають стоки від споживачів води (будівель різного призначення і промислових об’єктів) та виведення їх в центральний колектор для транспортування на очисні споруди. Щоб забезпечить самоплив стічних вод каналізаційними трубопроводами, трасу укладають з необхідним ухилом.

 

Залежно від рельєфу місцевості прокладання каналізаційної гілки / колектора в результаті ухилу може відбуватися значне заглиблення. У таких місцях встановлюються каналізаційні насосні станції, які також вважаються елементом зовнішньої каналізації. Для обслуговування зовнішніх каналізаційних мереж по шляху трубопроводу встановлюються оглядові, а також промивні колодязі, передбачені проектом. Оглядові колодязі встановлюються на поворотах, в місцях приєднання труб, а також на прямих ділянках з певним інтервалом.

Споруди зливової і дощової системи водовідведення

Цей вид каналізації застосовується для відведення дощової та талої води з дахів будинків, доріг й тротуарів. Потреба в дощовій каналізації пояснюється тим, що в містах велика частина площі має дорожнє покриття, що не дозволяє дощовій воді вбиратися в грунт природним чином.

Для водовідведення вздовж доріг прокладається підземний трубопровід, в який вода потрапляє через ливньовки, встановлені з певним інтервалом. Як і у побутової каналізації самоплив забезпечується ухилом, а дощова і тала вода не вимагає додаткового очищення та скидається в найближчі водойми або штучно побудовані дренажні озера / канали.

Наші переваги

ТОЧНІСТЬ ВИКОНАННЯ РОБІТ

Ми чітко дотримуємося всіх досягнутих домовленостей та термінів виконання робіт згідно договору.

ПОРЯДНІСТЬ І ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Прозорість та чесність є головними цінностями нашої компанії.

ІНЖЕНЕРНИЙ СУПРОВІД ОБ'ЄКТА

Всі будівельні процеси супроводжуються досвідченими інженерами.

ГАРАНТІЯ НА ВИКОНАНІ РОБОТИ

Висока якість нашої роботи визначає компетентність та увага до найдрібніших деталей.

Монтаж мереж водовідведення та каналізації

ТОВ «ІК-МОНТАЖ» виконує пристрій внутрішньої та зовнішньої каналізації під ключ за договором. Провести установку стояків і підведення труб в санвузли, кухні. При цьому враховуються всі необхідні відводи для підключення сантехнічного обладнання та пральних машин. Наступним етапом монтажу внутрішньої каналізації стає під’єднання кожної секції будинку до вуличної і тестове випробування. Для монтажу внутрішньої каналізації сьогодні застосовуються пластикові труби, завдяки чому, на відміну від застарілих чавунних, установка монтаж проводиться швидко, а всі з’єднання характеризуються високою надійністю.

 

Сучасне технічне оснащення і наявність власної спецтехніки дозволяє нам швидко та якісно виконувати укладку зовнішньої каналізації й встановлення передбаченого проектом обладнання.

Ми виробляємо копання і нівелювання траншей, укладання каналізаційного трубопроводу, установку оглядових та промивних колодязів, лівневок.

 

При необхідності виконуємо земляні роботи з облаштування дренажних каналів і відстійників очисних споруд загального та промислового призначення. Для прокладання каналізаційного трубопроводу застосовуються різні матеріали. Ми працюємо абсолютно з будь-якими трубами: пластиковими, сталевими, чавунними і азбестоцементними. Виконуємо і гарантуємо якість зварних, розтрубних та муфтових з’єднань. У точності дотримуємося проектних даних і термінів виконання, обумовлених у договорі.

Компанія ТОВ «ІК-МОНТАЖ» пропонує оптимальні рішення водозниження голкофільтрами на об’єктах будівництва різного призначення

Для того щоб скористатися нашими послугами і докладніше ознайомитися з їх змістом та цінами необхідно заповнити форму зворотного зв’язку або зв’язатися з нами за телефоном +380 (044) 371 65 34. Співробітники компанії проконсультують з усіх питань, а також запропонують оптимальний в кожному конкретному випадку вид робіт та послуг.